Facebookta Paylaş Tweetle

Odd Mom Out Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
19 Haz 2015
Yazar

 Odd Mom Out Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Jill Kargman'ın kendi romanından uyarladığı ve başrolünde oynadığı komedi dizisi Odd Mom Out 8 Haziran tarihinde Bravo kanalında prömiyerini yaptı.

Andy Fleming'in yönetmenliğini yaptığı "Wheels Up" isimli bölümü ile açılışı yapan dizi 860 bin kişi tarafından izlendi. Yönetici yapımcı olarak dizide Banks Tarver, Jill Kargman, Tim Piper, Daniel Rosenberg, Tony Hernandez, Julie Rottenberg ve Elisa Zuritsky görev yapacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Abby Elliott (Saturday Night Live), Andy Buckley (The Office), Sean Kleier, KK Glick ve Joanna Cassidy (Body of Proof) rol alıyor.

Dizi 2007 yılında yayınlanan Jill Kargman'ın "Momzillas" adlı romanından uyarlanmış ve yazar dizide kendini kurgulamıştır. Jill Kargman gerçek yaşam deneyimlerinden esinlenerek bir hiciv dizisi yarattı.

New York'un ultra zengin kadını Jill Weber (Jill Kargman) artık yaşlandığını düşünerek, mezarını bile satın alarak ölümü beklemektedir. Onu seven kocası Andy Weber (Andy Buckley) ile ilginç ve sıradışı bir hayatı kucaklayan Jill'in üç yetişkin çocuğu ve en yakın arkadaşı Vanessa Wrigley (KK Glick ) ile yaşadığı komik hikayeler konu edilecek.

Bu Yazı Toplam 2402 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM