Facebookta Paylaş Tweetle

Sharp Objects Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
07 Nis 2017
Yazar

Sharp Objects Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Gone Girl'ün yazarı Amerikalı yazar Gillian Flynn'in aynı adlı romanından uyarlanan 'Sharp Objects' HBO'nun yakında gösterime girecek, gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Dizinin senaryo geliştirmesi ve TV'ye adaptasyonu, "Buffy the Vampire Slayer" dizisindeki senaristliği ve yapımcılığı ile bilinen Amerikan televizyon ve film senaristi Marti Noxon tarafından yapılmıştır. Noxon ayrıca Bravo kanalında yayınlanan "Girlfriends' Guide to Divorce" ve Lifetime kanalında yayınlanan "UnREAL" komedi dizilerinde de senaristlik ve yapımcılık yapmaktadır. CBS  kanalında yayınlanan tıbbi drama dizisi Code Black'de de yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor.

İlk kez 2014 Temmuz ayında ilan edilen diziye 1 Nisan 2016'da HBO tarafından sekiz bölüm sipariş verildi. Tüm bölümlerin çekimlerini Kanadalı film yönetmeni Jean-Marc Vallée (Big Little Lies) yapıyor. Üretimi Blumhouse Television ve Entertainment One şirketleri tarafından yapılan dizide Noxon ve Marc Vallee ile birlikte Jason Blum, Gillian Flynn ve Charles Layton yönetici yapımcı olarak görev alıyor. Big Little Lies'ın yapımcısı Nathan Ross ise yapımcı koltuğunda oturuyor.

Ana kadroda rol alan oyuncular Amy Adams (The Office), Patricia Clarkson (Six Feet Under), Eliza Scanlen (Home and Away), Elizabeth Perkins, Madison Davenport (From Dusk Till Dawn: The Series, Save Me, Shameless) ve Chris Messina (The Mindy Project, The Newsroom, Damages) olarak sıralanıyor. Will Chase (Time After Time, Nashville, Smash), Jackson Hurst (Unforgettable, NCIS: Los Angeles) ve Jennifer Aspen (The Night Shift, Glee) ise tekrarlayan rolleri ile dizide görünecek isimlerdir.

Konusu

Kısa bir süre önce bir psikiyatri hastanesinden taburcu olan Camille Preaker (Amy Adams), iki küçük kızın cinayetini çözmek için memleketine geri döner. Aynı zamanda psikolojik sorunlarının da üstesinden gelmeye çalışır. Kurbanların hikayelerine kendisini fazlası ile kaptıran Camille, hafızasından silip atmaya çalıştığı çocukluk trajedileriyle yeniden yüzleşmek zorunda kalacaktır. 

 

Bu Yazı Toplam 1595 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM