Facebookta Paylaş Tweetle

Dark Matter 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
07 Nis 2017
Yazar

Dark Matter 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Syfy, Dark Horse Comic çizgi romanından uyarlanan uzay operası serisi Dark Matter'in 3. sezon başlama tarihini açıkladı.

Dark Matter 9 Haziran Cuma günü art arda yayınlanacak iki bölümü ile üçüncü sezon prömiyerini yapacak. Ardından tekli bölümler halinde haftalık periyodlarla Cuma günleri yayın akışına devam edecek. Kanalın bir başka dizisi Wynonna Earp'ta 2. sezon prömiyerini aynı tarihte yapacak.

Joseph Mallozzi ve Paul Mullie'nin TV'ye adaptasyonunu yaptığı dizide, geçmişine dair anıları silinmiş ve kim olduklarını hatırlamayan, bir uzay gemisi mürettabatının galaksiler arası maceraları konu ediliyor. Ekip, EOS 7 uzay istasyonu tahrip edildikten sonra, hayatta hayatta kalmak ve diğer mürettebatlarını bulmak için savaşıyor.

Üçüncü sezonu da 13 bölümden oluşacak dizide Marc Bendavid, Melissa O'Neil, Anthony Lemke, Alex Mallari Jr., Jodelle Ferland, Roger Cross, Zoie Palmer, Melanie Liburd ve Shaun Sipos rol alıyor. Üretimi Prodigy Pictures Inc ve Dark Horse Entertainment şirketleri tarafından yapılan dizide Joseph Mallozzi, Paul Mullie, Jay Firestone ve Vanessa Piazza yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor.

Bu Yazı Toplam 1807 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM