Facebookta Paylaş Tweetle

Grace and Frankie 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
09 Nis 2017
Yazar

Grace and Frankie 4. Sezon Onayı Aldı

Netflix, Marta Kauffman Howard ve J. Morris tarafından oluşturulan komedi dizisi Grace and Frankie'yi dördüncü sezon için yeniledi.

Başrollerini Oscar ödüllü oyuncu Jane Fonda ve Emmy ödüllü aktris Lily Tomlin'in paylaştığı gösterinin 3. sezon gösterimi 24 Mart'ta yapıldı. Dördüncü sezon üretimine başlanan dizinin yeni sezonu da 13 bölümden oluşacak. Gösterimi ise 2018 yılında yapılacak.

Okay Goodnight ve Skydance Television şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide Kauffman ve Morris ile birlikte Jane Fonda, Lily Tomlin, Paula Weinstein, Dana Goldberg, David Ellison, Marcy Ross ve Alexa Junge yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Sam Waterston, Martin Sheen, Brooklyn Decker, Ethan Embry, June Diane Raphael ve Baron Vaughn rol alıyor.


Güncelleme | 20 Aralık 2017

Grace and Frankie 4. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

"Grace and Frankie" dizisinin yaklaşık iki dakika uzunluğundaki dördüncü sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İyi seyirler.


Güncelleme | 17 Kasım 2017

Grace and Frankie 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Netflix, övgüler alan hit komedi dizisi Grace and Frankie için 4. sezon prömiyer tarihini belirledi. Jane Fonda ve Lily Tomlin'in başrollerini paylaştığı dizi 19 Ocak 2018 Cuma günü gösterime giriyor.

Bu Yazı Toplam 1245 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM