Facebookta Paylaş Tweetle

The Sinner Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
11 Nis 2017
Yazar

The Sinner Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Alman suç yazarı Petra Hammesfahr'ın en çok satan romanından uyarlanan 'The Sinner' USA Network'un yaklaşan gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

17 Ocak'ta siparişleri verilen dizinin TV adaptasyonu Derek Simonds (When We Rise, The Astronaut Wives Club) tarafından yapıldı. Simonds ile birlikte Jessica Biel, Michelle Purple,  Antonio Campos ve Charlie Gogolak yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Üretimi Iron Ocean ve Universal Cable Productions şirketleri tarafından yapılan dizinin çekimleri ABD'nin Güney Karolina eyaletinin Charleston şehrinde yapılmaktadır. Kısa film olarak planlanan dizinin çekimlerini, tekli kamera sistemi ile ABD'li yönetmen Antonio Campos yapmaktadır. Prömiyer tarihi 2 Ağustos 2017 Çarşamba olarak açıklandı.

Başrolünde ABD'li aktris Jessica Biel'in (7th Heaven) oynayacağı dizide ayrıca Bill Pullman (1600 Penn, Revelations), Christopher Abbott (Girls), Abby Miller (Aquarius, Justified), Dohn Norwood (Hap and Leonard, Hell on Wheels), Patti D'Arbanville (Rescue Me), Teri Wyble (Powers), Leslie Fray (Elementary) ve Robert Funaro (The Sopranos, Vinyl) rol alıyor.

Konusu

"The Sinner" Cora Tanner (Biel) isimli genç bir annenin üzerine yoğunlaşıyor. Tanner, kontrol edemediği bir öfke ile büyük bir şiddet eylemi gerçekleştirir. Ancak, kendisini bu derece şiddetli öfkeye maruz bırakan olayların nedenini bilmiyor. Cora'nın davasını ele alan hassas ve azimli dedektif Harry Ambrose (Bill Pullman) göz önündeki bazı gerçeklerin daha önemli şeyleri gölgelediğine inanır ve Cora'nın hayatını araştırmaya başlar.

Bu Yazı Toplam 8131 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM