Facebookta Paylaş Tweetle

The Path 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
12 Nis 2017
Yazar

The Path 3. Sezon Onayı Aldı

Hulu bugün yaptığı açıklama ile orijinal drama serisi The Path için on üç bölümlük üçüncü sezon onayını verdi.

Jessica Goldberg üçüncü sezonda Showrunner/yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Jason Katims ve Michelle Lee'nin de üçüncü sezon hizmet vereceği dizi True Jack Productions ve Universal Television şirketleri tarafından üretiliyor.

Başrollerini Aaron Paul, Michelle Monaghan ve Hugh Dancy'nin paylaştığı dizinin ikinci sezon prömiyeri 25 Ocak'ta yapıldı. Sezonun final bölümü ise bugün gösterime giriyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Emma Greenwell, Rockmond Dunbar, Kyle Allen, Aimee Laurence, Paul James, Clark Middleton, Britne Oldford, Peter Friedman ve Deirdre O’Connell rol alıyor.

Hulu'nun orijinal dizileri arasında “The Mindy Project,” “11.22.63,” “Difficult People,” Altın Küre'ye aday gösterilen komedi serisi “Casual,” yakında gösterime girecek olan “The Handmaid’s Tale,” “Future Man” ve “The Looming Tower” yer alıyor. FX, Turner ve AMC Networks ile anlaşmaları olan kablo kanalı ayrıca “Homeland,” “Roots,” “Blindspot,” “Empire,” “Fargo,” ve “South Park” olmak üzere geniş kapsamlı özel bir içerik kütüphanesine sahip.


Güncelleme | 14 Kasım 2017

The Path 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"The Path" dizisinin 3. sezon başlama tarihi 17 Ocak 2018 Çarşamba olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 958 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM