Facebookta Paylaş Tweetle

Hap and Leonard 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
13 Nis 2017
Yazar

Hap and Leonard 3. Sezon Onayı Aldı

SundanceTV'nin kara mizah türündeki suç draması serisi Hap and Leonard üçüncü sezon için yenilendi.

Sezonları altışar bölümden oluşan dizinin ikinci sezon prömiyeri iki bölüm birden yayınlanarak 16 Mart'ta yapıldı. 19 Nisan'da yayınlanacak "No Mo 'Mojo" başlıklı altıncı bölüm ile dizi ikinci sezon finalini yapıyor.

Joe R. Lansdale'in ünlü serisinin ikinci kitabından esinlenen dizi, beyaz işçi sınıfı bir emekçi olan Hap Collins ve eşcinsel bir Vietnam gazisi olan en iyi arkadaşı Leonard Pine'ın hikayesini konu ediniyor. Michael K. Williams ve James Purefoy'un başrollerini paylaştığı dizide ayrıca s Brian Dennehy, Irma P. Hall, Dohn Norwood, Tiffany Mack ve Cranston Johnson rol alıyor.

İkinci sezon John Wirth'in (“Hell on Wheels,” “Terminator: The Sarah Connor Chronicles”) dizi sorumlusu olarak hizmet verdiği gösterinin üretiminde ayrıca Jim Mickle, Nick Damici, Jeremy Platt, Linda Moran ve Nick Shumaker yönetici yapımcı olarak hizmet verdi. Üçüncü sezon John Wirth dizi sorumlusu olarak geri dönecek ve Jim Mickle, Nick Damici, Jeremy Platt ve Linda Moran ile birlikte dizinin üretimine devam edecek. Üçüncü sezon, Joe R. Lansdale'in The Two-Bear Mambo adlı kitabından esinlenecek.

Bu Yazı Toplam 1736 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM