Facebookta Paylaş Tweetle

Wolf Creek 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
13 Nis 2017
Yazar

Wolf Creek 2. Sezon Onayı Aldı

Avustralya'da Stan kanalında gösterilen drama serisi Wolf Creek ikinci sezon için yenilendi.

Greg McLean'in yaratıcısı olduğu ve Tony Tilse ile birlikte yönettiği gösterinin altı bölümden oluşan ilk sezonu 12 Mayıs 2016 tarihinde yayınlandı. Dizinin başrol oyuncusu John Jarratt 2016 Ekim ayında gösteriye ikinci sezon onayı verildiğini duyurmuş ancak resmi açıklama yapılmamıştı. Doğrulama haberi bugün resmi olarak yapıldı.

Aynı adı taşıyan kült korku filmine dayanan Wolf Creek'in ikinci sezonu 2018 yılında Pop TV ağında yapılacak. Jarratt ile birlikte acımasız seri katil Mick Taylor geri dönen oyuncular arasında. Lucy Fry ve Dustin Clare'nin de yıldızı olduğu dizide tekrarlayan rolleri ile Andy McPhee, Damian de Montemas ve Jessica Tovey rol alacak.


Güncelleme | 28 Kasım 2017

Wolf Creek 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"Wolf Creek"dizisinin 2. sezon başlama tarihi 15 Aralık 2017 Cuma olarak açıklandı. İkinci sezonda tıpkı ilk sezon gibi altı bölümden oluşuyor.

Bu Yazı Toplam 2349 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

8 Yorum


 • Avatar

  Enes diyor ki:

  İstanbul / 25-09-2018

  "mrb selcuk dun premiere datıng sayfasına baktınmı wolf creek bugun onaylanmıs dıyor stan tarafından"

 • Avatar

  Enes diyor ki:

  İstanbul / 12-01-2018

  "tskr ederim Selçuk baktığımda 2. sezon olacak devam diyooo heralde daha belli değil diye öyle gözüküyor. Bu arada bu iptal devam sürekli güncelleniyor mu yoksa 1 ay, 1 -2 haftada bir mi güncelleniyor bir bilgi verirseniz."

 • Avatar

  Selçuk diyor ki:

  Ankara / 11-01-2018

  "Enes merhaba, onay/iptal tablomuz her gün güncelleniyor. Bir dizinin akibetini gözden kaçırmadığımız sürece durumunu anında tabloya işliyoruz. Wolf Creek'in 3. sezonu ile ilgili şimdilik bir açıklama yapılmadı. Tablomuzda da durumu belli değil ve beklemede olarak görünüyor. Onay aldığı zaman hem sitemizde haberi yayınlanır hem de tablomuzda güncellenir."

 • Avatar

  Enes diyor ki:

  İstanbul / 11-01-2018

  "mrb Selçuk bi sorum olacak wolf creek biteli 1 ay oldu onay tablosu ne zaman güncellenir acaba wolff creek 3 sezon olabilir mi veya onay aldımı bi bilgi verirsen çok sevinirim."

 • Avatar

  Selçuk diyor ki:

  Ankara / 16-12-2017

  "Merhaba Enes, dizi ile ilgili tüm gelişmeler sitemizde yayınlanmaktadır. Onay iptal tablomuzdan tüm dizilerin durumunu takip edebilirsiniz."

 • Avatar

  Enes diyor ki:

  İstanbul / 16-12-2017

  "Selçuk çok teşekkür ederim. Dizi internet sitelerıne girmiş. 6 bölüm eklenmiş bu arada. Dizi yeni bitti diye 3. sezonu 1-2 ay sonra belki onay alır. Onay almıyacak diye haber verirler demi?"

 • Avatar

  Selçuk diyor ki:

  Ankara / 28-11-2017

  "Enes, yukarıdaki haberimizde yazdığı gibi Wolf Creek 2. sezon onayını aldı. Stan kanalında başlama tarihi ise 15 Aralık 2017 olarak açıklandı. Ama bizim dizi sitelerine ne zaman düşer bilmiyorum."

 • Avatar

  Enes diyor ki:

  İstanbul / 28-11-2017

  "Acaba Wolf Creek 2 sezon olacak mı olmayacak mı? Net bir cevap verirseniz sevinirim."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM