Facebookta Paylaş Tweetle

Giancarlo Esposito The Get Down’a Katıldı

Tarih
20 Haz 2015
Yazar

Giancarlo Esposito The Get Down’a Katıldı

Breaking Bad dizisinde canlandırdığı Gus Fring karakteri ile parlayan aktör Giancarlo Esposito Netflix'in müzikal draması The Get Down’a katıldı.

Esposito dizide Francisco "Papa Fuerte" Cruz karakterini canlandıran Jimmy Smits'in kardeşi, dindar ailesine rağmen şarkıcı ve star olmak isteyen Mylene Cruz'un (Herizen Guardiola ) babası rolünde oynayacak. Pastor Ramon Cruz karakterini canlandıracak olan aktör, etkili vaazları ile kalabalık bir cemaate hitap eden Pentecostal kilisenin karizmatik rahibi olarak rol alacak.

Smits ve Guardiola'ya ek olarak dizide Jaden Smith, Mamoudou Athie, Shameik Moore, Justice Smith, Skylan Brooks, Tremaine Brown Jr. ve Yahya Abdul-Mateen II rol alacak.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak dizi 70'li yıllarda yaşayan Güney Bronx'lu bir grup genci konu alacak ve hip-hop, punk müziğin nasıl doğduğunu işleyecek.

Dizinin yönetici yapımcı koltuğunda oturan Baz Luhrmann ilk iki bölümü ve finali yönetecek. Luhrmann konu ile ilgili yaptığı açıklamada "Dizimize kalitesi yüksek oyuncuları eklemeye devam ediyoruz. Giancarlo Esposito'nun Pastor Ramon Cruz rolü ile bize katılacağını duyurmaktan mutluyuz. Giancarlo çok çeşitli rollerde oynadı. O bizim dizimiz için muazzam bir varlık." şeklinde konuştu.

Dizinin 2016 yılında gösterime girmesi planlanıyor.

Bu Yazı Toplam 2551 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM