Facebookta Paylaş Tweetle

Fear the Walking Dead 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
14 Nis 2017
Yazar

Fear the Walking Dead 4. Sezon Onayı Aldı

AMC, 4 Haziran'da üçüncü sezon prömiyerini yapacak olan korku ve drama serisi Fear the Walking Dead'e 4. sezon onayı verdiklerini açıkladı.

Andrew Chambliss ve Ian Goldberg ("Once Upon a Time") dizinin dördüncü sezon üretiminde hizmet verecekler. Ayrıca "The Walking Dead" in yönetici yapımcısı ve dizi sorumlusu Scott M. Gimple da yönetici yapımcı olarak dizide görev alacak.

AMC ve SundanceTV orijinal programlama ve geliştirme başkanı Joel Stillerman "Fear The Walking Dead'in yolculuğuna devam etmesinden dolayı çok heyecanlıyız. Andrew Chambliss, Ian Goldberg ve Scott Gimple'in yetenekli ekibi ile çalışmaktan gerçekten mutluluk duyuyoruz." açıklamasında bulundu.

Chambliss ve Goldberg "'Fear the Walking Dead' adlı projeye katılmaktan dolayı mutluyuz. AMC'deki harika takımın yanında çalışmaktan daha heyecanlı olamazdık. Biz bu evreni seviyoruz ve katkıda bulunma şansı yakaladığımız için gerçekten onur duyuyoruz." açıklamasında bulundu.

Dizinin ikinci sezon ikinci yarısı, 25-54 yaş arası yetişkinlerde 3,4 milyon, 18-49 yaş arası yetişkinlerde 3,00 milyon ve toplamda bölüm başına 5,3 milyon izleyici ortalaması yakaladı. Şu anda kablo kanalının en iyi dizileri arasında yer alıyor.

 


Güncelleme | 14 Ocak 2018

Fear The Walking Dead 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

AMC, "Fear The Walking Dead" dizisinin 4. sezon prömiyer tarihini 15 Nisan 2018 Pazar olarak açıkladı.

Bu Yazı Toplam 3557 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM