Facebookta Paylaş Tweetle

Imposters 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
18 Nis 2017
Yazar

Imposters 2. Sezon Onayı Aldı

Başrolünde Inbar Lavi'nin oynadığı Bravo TV'nin kara mizah türündeki komedi serisi Imposters ikinci sezon için yenilendi.

Adam Brooks ve Paul Adelstein'in yaratıcısı olduğu dizinin ikinci sezon gösterimi 2018 yılında yapılacak. Yeni sezon yine 10 bölümden oluşacak.

Dizi, erkekleri kendisine aşık edip dolandırdıktan sonra kılık değiştirerek ortalıktan kaybolan bir kadını ve onu yakalamaya çalışan kurbanlarını ekranlara taşıyor. Lavi ile birlikte kadroda ayrıca Rob Heaps, Parker Young, Marianne Rendon, Stephen Bishop ve Brian Benben rol alıyor.

NBCUniversal Cable Entertainment'ın başkan ve içerik bölüm sorumlusu Jeff Wachtel, "Adam, Paul ve harika oyuncularımız ve ekibimiz bizi tümüyle gururlandıran çılgınca ve neşeli bir gösteri sunuyor. Gelecek sezon daha fazla insan katılacağı için heyecanlıyız." açıklamasında bulundu.

7 Şubat - 11 Nisan 2017 tarihleri arasında yayınlanan ilk sezon bölüm başına ortalama 1.4 milyon izleyici topladı. Sezonun ikinci yarısı 18-49 yaş arası yetişkinlerde %23'lük bir artış gösterdi. 18-49 erişkinlerde kablo kanallarının en iyi 10 gösterisi arasına girdi.


Güncelleme | 12 Ocak 2018

Imposters 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Bu Yazı Toplam 1752 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM