Facebookta Paylaş Tweetle

Mr. Robinson Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
20 Haz 2015
Yazar

Mr. Robinson Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Owen Ellickson tarafından yaratılan Mr. Robinson NBC'nin önümüzdeki aylarda gösterime girecek yeni komedi dizileri arasındadır.

Amerikalı stand-up komedyeni, şarkıcı ve The Office dizisinde canlandırdığı Darryl Philbin karakteri ile bilinen Craig Robinson'un başrolünü paylaştığı dizide Peri Gilpin (Make It or Break It), Brandon T. Jackson (Deadbeat), Ben Koldyke (Back in the Game), Amandla Stenberg (The Hunger Games), Spencer Grammer (Rick and Morty, Ironside) ve Tim Bagley (Web Therapy) rol alıyor.

Universal Television ve 3 Arts Entertainment şirketleri tarafından üretilen dizide showrunner olarak Mark Cullen ve Robb Cullen, yapımcı olarak ise Howard Klein ve Mark Schulman görev alıyor.

Funk grubu solisti ve klavyecisi Craig (Craig Robinson) grup çalışması hakkında bir iki şey biliyor olsa da sınıf öğretmenliği yapabilir mi dersiniz? Faturalarını ödeyemeyen, nakit sıkıntısı çeken Craig lise müzik öğretmeni olarak işe alınır. Başlangıçta kolay bir iş gibi gözükse de haylaz öğrenciler, politik öğretmenler, uyulması gereken kurallar bu işin sandığı kadar kolay olmadığını ona öğretecektir. Craig alışılmışın dışında öğretim tarzı ile okulda ona karşı uygulanan tüm sorunlarla mücadele edecek ve çocuklara müziği sevdirmek için uğraşacaktır.

Mr. Robinson ilk bölümü ile 5 Ağustos Çarşamba günü NBC ekranlarında olacaktır.

Mr. Robinson oyuncular

Bu Yazı Toplam 1496 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM