Facebookta Paylaş Tweetle

Clique Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
20 Nis 2017
Yazar

Clique Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Skins'in yazarlarından Jess Brittain tarafından oluşturulan ve senaryosu yazılan 'Clique' BBC Three'nin gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Christopher Aird ve Bryan Elsley'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin çekimlerini Andrea Harkin ve Robert McKillop yapmıştır. 45 dakikadan oluşan bölümlerin üretimi BBC Studios ve Balloon Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır. Altı bölümden oluşan ilk sezon 5 Mart - 9 Nisan 2017 tarihleri arasında gösterime girdi.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Synnøve Karlsen, Aisling Franciosi (The Fall, Legends), Rachel Hurd-Wood (Home Fires), Emma Appleton, Ella-Rae Smith, Sophia Brown, Louise Brealey (Sherlock, Ripper Street, Casualty), Emun Elliott (The Paradise) ve Mark Strepan (New Blood) olarak sıralanıyor.

Konusu

Çocukluk arkadaşları ve ruh ikizleri Georgia (Aisling Franciosi) ile Holly (Synnøve Karlsen) hayatlarının en güzel yıllarından sonra Edinburgh'daki üniversiteye başlarlar. Georgia daha ilk haftalarda öğretim görevlisi Jude McDermid (Louise Brealey) tarafından seçkin alfa kızlar takımına seçilir. Georgia'nın takıma zahmetsiz girmesi Holly'nin kendisini dışlanmış hissetmesine sebep olur. Holly'nin kıskançlık duygusu paniğe yol açar ve Georgia'ya karşı tutarsız davranmasına sebep olur. Holly, ne pahasına olursa olsun ruh ikizini geri kazanmak için her yolu deneyecektir.

Bu Yazı Toplam 3899 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM