Facebookta Paylaş Tweetle

The X-Files 11. Sezon Onayı Aldı

Tarih
21 Nisan 2017
Yazar

The X-Files 11. Sezon Onayı Aldı

Fox, bilim kurgu serisi The X-Files'ın 11. sezon siparişlerini verdi. Bu yaz üretimine başlanacak dizinin yeni sezon gösterimi 2017-2018 sezonunda yapılacak.

David Duchovny ve Gillian Anderson ikonik FBI Ajanları Fox Mulder ve Dana Scully rollerine geri dönüyor. 10 bölümden oluşacak yeni sezon yine dizinin yaratıcısı Chris Carter tarafından hazırlanacak.

Fox Broadcasting Company Başkanı David Madden "İkonik karakterler, zengin hikaye anlatımı, cesur yaratıcılar. Tüm bunlar büyük TV şovlarının özelliklerinden. Ve The X-Files'ın dünya çapında milyonlarca hayranını bu kadar derin etkilemesinin nedenlerinden bazılarıdır. Chris'in yaratıcılığı, David ve Gillian'ın müthiş oyunculukları ile birlikte bu pop kültür olgusunu ilerletmeye devam ediyor, Mulder ve Scully'nin X-Files'ın yeni bölümlerinde neleri açığa çıkardıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz." açıklamasında bulundu.

The X-Files, 2016 yılında bölüm başına yaklaşık 16 milyon izleyici ortalaması elde etti ve geçen sezonun 2 numaralı gösterisi oldu.

İlk kez 1993 Eylül ayında gösterime giren dizi, dokuz sezon boyunca, dünya çapında devasa hitler alarak en iyi bilim kurgu dizileri arasına girdi ve tüm zamanların en başarılı televizyon dizilerinden biri haline geldi. 16 Emmy Ödülü, 5 Altın Küre ve Peabody Ödülü kazanan gösteri, açıklanamayan bazı özel vakaları araştıran FBI özel ajanları Scully (Anderson) ve Mulder'i (Duchovny ) merkezine alıyor.


Güncelleme | 15 Kasım 2017

The X-Files 11. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"The X-Files" dizisinin 11. sezon prömiyer tarihi 3 Ocak 2018 Çarşamba olarak açıklandı.


Güncelleme | 9 Ekim 2017

The X-Files 11. Sezon Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1670 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM