Facebookta Paylaş Tweetle

When Calls the Heart 5. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Nis 2017
Yazar

When Calls the Heart 5. Sezon Onayı Aldı

Hallmark Channel, western temalı aile draması dizisi When Calls the Heart'a beşinci sezon onayını verdi.

Yenileme haberi Crown Media Family Networks Başkan Yardımcısı Michelle Vicary tarafından duyuruldu. Vicary "Dördüncü sezonunu tamamlamış olan "When Calls the Heart", son derece rekabetçi Pazar gecelerinde gayet başarılı bir grafik çizdi. Gelecek yıl izleyicilerimize daha fazla drama, romantizm ve macera katacağımız için çok mutluyuz." açıklamasında bulundu.

"When Calls the Heart" küçük bir kömür madenciliği kasabasında öğretmenlik yapan genç öğretmen Elizabeth Thatcher'ı (Erin Krakow) izler. Yakışıklı Constable Jack Thornton'a (Daniel Lissing) rastladığında hayatı dramatik bir şekilde değişir. Kadroda ayrıca Lori Loughlin, Jack Wagner, Pascale Hutton ve Kavan Smith rol alıyor.


Güncelleme | 21 Aralık 2017

When Calls the Heart 5. Sezon Başlama Tarihi ve Fragmanı

"When Calls the Heart" dizisinin 5. sezon başlama tarihi 18 Şubat 2018 Pazar olarak açıklandı. Yeni sezona ait fragmana göz atabilirsiniz.


Güncelleme | 28 Temmuz 2017

When Calls the Heart 5. Sezon 2018'de Başlıyor!

Hallmark Channel "When Calls the Heart" dizisinin 5. sezon prömiyerinin 2018 yılının Şubat ayında gerçekleşeceğini duyurdu. Yaklaşık iki saatlik bölümü ile prömiyerini yapacak olan dizinin yeni sezonu 10 bölümden oluşacak.

Bu Yazı Toplam 3350 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM