Facebookta Paylaş Tweetle

The Bold Type Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
04 May 2017
Yazar

The Bold Type Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Sarah Watson tarafından hazırlanan 'The Bold Type' Freeform kanalında yakında gösterime girecek, drama türünde bir Amerikan televizyon dizisidir.

CBS'nin iptal edilme aşamasında olan medikal drama dizisi Pure Genius'un da ortak yaratıcılığını yapan Watson, ayrıca "Parenthood", "The Middleman" ve "Heartbeat" dizi çalışmaları ile de bilinir. 60 dakikalık bölümler halinde yayınlanacak dizide David Bernad, Joanna Coles ve Ruben Fleischer üretimde hizmet veriyor. Üretimi The District ve Universal Television şirketleri tarafından yapılan gösterinin yapımcı koltuğunda Holly Whidden oturuyor. İlk bölümün çekimlerini ise Amerikalı film ve dizi yönetmeni Gary Fleder (Kingdom, Guilt, Turn, Beauty and the Beast) yaptı.

2017 Ocak ayında Freeform tarafından siparişleri verilen dizinin iki saatlik prömiyeri 11 Temmuz 2017 olarak açıklandı.

Amerikalı şarkıcı ve "Faking It" dizisinin yıldızı Katie Stevens'in başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Avustralyalı oyuncu, şarkıcı ve dansçı Aisha Dee (Sweet/Vicious, Chasing Life), Amerikalı aktrist ve şarkıcı Meghann Fahy (One Life to Live), Sam Page (Switched at Birth, Mad Men, Desperate Housewives), Matt Ward, Dan Jeannotte (Reign, Good Witch) ve ABD'li oyuncu ve şarkıcı Melora Hardin (The Office, Transparent) rol alıyor.

Konusu

"The Bold Type", dünyanın en büyük kadın medyası markası olan Cosmopolitan'ın genel yayın yönetmeni olarak görev yapmış Joanna Coles'ın hayatından esinlenmiştir. Dizi, "Scarlet" isimli küresel bir kadın dergisinden sorumlu olan üç kadının tutkularına ve çirkin yaşamlarına bir bakış atıyor. Dizinin merkezinde yeni terfi alan bir yazar olarak görev yapan Jane (Katie Stevens), sosyal medya yöneticisi Kat (Aisha Dee) ve derginin asistanı Sutton (Meghann Fahy) yer alıyor.


Güncelleme | 10 Mayıs 2017

The Bold Type Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bu Yazı Toplam 3360 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM