Facebookta Paylaş Tweetle

Friends from College Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
05 May 2017
Yazar

Friends from College Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Nicholas Stoller ve eşi Francesca Delbanco tarafından oluşturulan ve senaryosu yazılan 'Friends from College' bir Netflix orijinal komedi televizyon dizisidir.

Nicholas Stoller "The Carmichael Show" dizisinin ortak yaratıcısı olarak bilinir. Delbanco'nun ise ilk ciddi projesidir. Tüm bölümlerin çekimlerini Stoller'in yaptığı dizinin ilk sezonu yarımşar saatten oluşan sekiz bölüm olarak planlanmıştır.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler ABD'li komedyen Keegan-Michael Key (Key and Peele, Playing House, Fargo), "How I Met Your Mother" dizisinde "Robin Scherbatsky" karakterini canlandıran Kanadalı aktrist Cobie Smulders (A Series of Unfortunate Events), Annie Parisse (Person of Interest, Vinyl, The Following, Law & Order), Amerikalı aktör, komedyen ve Akademi Ödülü kazanmış senarist Nat Faxon (Married), Fred Savage (The Grinder) ve Koreli aktrist Jae Suh Park (The Mindy Project) olarak sıralanıyor. Konuk oyuncu olarak ise "Parks and Recreation" ve "Difficult People" dizileri ile bilinen ünlü komedyen Billy Eichner yer alacak.

Konusu

Dizi, Harvard Üniversitesi'nde beraber okumuş, mesleki kariyerlerinde birçok başarı kazanmış ve hayatı tecrübe ettikten sonra kırklı yaşlarında New York'ta tekrar bir araya gelen bir grup arkadaş ile ilgilidir. Birbirleriyle iç içe ve çoğu zaman karmaşık ilişkilere sahip olan bu arkadaşların, eski dostlukları, romantik ilişkileri ve geçmişe duyulan özlemle şimdiki zamandaki hayatlarını dengelemeleri üzerine bir komedi dizisi olacak.

Bu Yazı Toplam 1852 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM