Facebookta Paylaş Tweetle

Blindspot 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
11 May 2017
Yazar

Blindspot 3. Sezon Onayı Aldı

Variety'nin haberine göre NBC'nin aksiyon ve suç draması serisi Blindspot üçüncü sezon için yenilendi.

Dizi, vücudu bir dizi dövme ile kodlanan ve hafızası silinerek Times Meydanı'na bırakılan Jane Doe (Jaimie Alexander) isimli gizemli bir kadını izliyor. FBI tarafından gözetim altına alınan Jane'in soruşturmasını ajan Kurt Weller (Sullivan Stapleton) ele alıyor. Soruşturma ilerledikçe Jane'in vücudundaki dövmelerin bir dizi komplo ve yolsuzluk ağı olduğu ortaya çıkıyor. Kadroda ayrıca Rob Brown, Audrey Esparza, Ashley Johnson, Ukweli Roach, Marianne Jean-Baptiste, Luke Mitchell, Michelle Hurd ve Archie Panjabi rol alıyor.

Martin Gero tarafından yaratılan ve senaryosu yazılan dizide Gero ile birlikte Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Jeff F. King yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Üretimi ise Warner Bros. Television, Berlanti Productions ve Quinn’s House tarafından yapılıyor.

Blindspot'un ikinci sezonunda 18-49 yaş arası yetişkinlerde bölüm başına ortalama 1.05 reyting derecesi ve 4.98 milyon izleyici kitlesine ulaşıldı. Birinci sezona kıyasla reytingde % 42, izleyicide ise % 28 oranında bir düşüş yaşandı.


Güncelleme | 5 Ekim 2017

Blindspot 3. Sezon Fragmanı


Güncelleme | 20 Haziran 2017

Blindspot 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"Blindspot" 3. sezon başlama tarihi 27 Ekim 2017 Cuma olarak ilan edildi.

Bu Yazı Toplam 4217 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM