Facebookta Paylaş Tweetle

Timeless İptal Edildi (Karar Değiştirildi!)

Tarih
11 May 2017
Yazar

Timeless İptal Edildi (Karar Değiştirildi!)

Timeless hayranları için üzücü haber. NBC'nin zamanda yolculuk yapan bilim kurgu serisi Timeless 2. sezon için geri dönmeyecek.

Eric Kripke ve Shawn Ryan tarafından oluşturulan bilim kurgu ve aksiyon dizisi 3 Ekim 2016 tarihinde ekranlara giriş yaptı. 20 Şubat'ta yayınlanan on altıncı bölüm aynı zamanda dizinin final bölümü oldu.

Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett ve Goran Višnjić'in başrollerini paylaştığı dizide ayrıca Paterson Joseph, Sakina Jaffrey ve Claudia Doumit rol aldı.

Garcia Flynn (Visnjic) isimli bir suçlu son teknoloji bir zaman makinesini çalarak, zamanda yolculuk yapar. Zamanı değiştirerek ABD'yi yok etme girişiminde bulunur. Suçluyu yakalamak için ülkenin en büyük umudu bir tarih profesörü (Spencer), bir asker (Lanter) ve bir bilim adamından (Barrett) oluşan ekiptir.

Timeless ilk sezonunda 18-49 yaş arası yetişkinlerde, bölüm başına ortalama 1.10 reyting puanı ve 4,62 milyon izleyici topladı. Kanalın diğer dizilerine kıyasla düşük dereceler elde etti. NBC dizinin fişini çekerek devam etmeme kararı aldı.


Güncelleme | 13 Mayıs 2017

Timeless'ın İptal Kararı İptal Edildi! 2. Sezon Onayı Verildi

Daha önce iptal edilen diziye Sony Pictures ile yapılan görüşmeler sonrasında ikinci sezon için 10 bölüm sipariş verildi. 2. Sezon gösterimi 2018 yaz aylarında yapılacak.

Bu Yazı Toplam 1842 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

2 Yorum


 • Avatar

  Selçuk Ayvacı diyor ki:

  Ankara / 16-05-2017

  "@Erkam Timeless iptal edilmedi. İlk etapta iptal edildi fakat görüşmelerin ardından 2. sezon onayı verildi."

 • Avatar

  Erkam diyor ki:

  Samsun / 16-05-2017

  "Güzel diziydi. Ki her Bilim Kurgu dizisi güzel olmuyor."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM