Facebookta Paylaş Tweetle

The Messengers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
18 Şub 2015
Yazar

The Messengers Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

The Messengers, 10 Nisan 2015 tarihinde CW kanalında başlayacak yeni fantastik, bilimkurgu dizisi. Çok izlenen dizileriyle adından söz ettiren CW kanalı, iddialı bir bilim kurguyu ekranlara getirmeye hazırlanıyor!

Yapımcı kadrosunda Breaking Bad, American Horror Story, Revolution, CSI: New York gibi başarılı dizilerde çalışmış isimler bulunan The Messengers'da; Diogo Morgado, Shantel VanSanten, Jon Fletcher, Sofia Black D’Elia, JD Pardo, Joel Courtney ve Anna Diop gibi isimler başrollerde yer alıyor. İlk sezonun 13 bölüm olması planlanıyor.

New Mexico’nun ücra bir çölüne bilinmeyen bir cisim düşer. Bu cismin düşmesinin yarattığı etki ile birlikte birbiriyle bağlantısız gibi görünen 5 kişinin kalbi durur. Birkaç saat sonra ise öldü sanılan kişilerin kalpleri tekrardan vücutlarına kan pompalamaya başlar. Dirilen insanlar uyandıklarında artık eskisi gibi yalnızca birer insan olmadıklarının da farkına varmışlardır. Artık çok daha üstün ve insanoğlunun sahip olmadığı güçlere sahiptirler. Asıl soru, bu yaşadıkları olay neyin nesidir? Yoksa bu bir kıyamet habercisi midir? Bu olay eğer öyleyse kıyameti durdurabilecek süper güçlü insanlar da yine bu insanlardan başkası olmayacaktır.

İlk bölümü "Awakening" ile The Messenger, 10 Nisan Cuma akşamı CW'da ekranlara gelecek.

Bu Yazı Toplam 3213 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM