Facebookta Paylaş Tweetle

Gangland Undercover Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
21 Haz 2015
Yazar

Gangland Undercover Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

History Channel'ın 2015 yılında gösterime giren ve gerçeğe dayanan mini drama dizisi Gangland Undercover, ATF'nin (Alkol, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcılar Bürosu) özel sözleşmeli köstebeği olan, Amerika'nın en ölümcül motosiklet çeteleri Vagos, Mongols ve Outlaws'a sızan Charles Falco'nun yaşadığı anılarına dayanmaktadır.

2003-2006 Yılları arasında yaşanmış olaylar Noel Baker, Charles Falco ve Richard Oleksiak tarafından kaleme alınmış, 6 bölümlük mini dizi haline getirilmiştir.

Üretimi Shaw Media ve McMillan Entertainment şirketleri tarafından yapılan dizinin yönetmen koltuğunda Stephen Kemp ve Carl Hindmarch oturmaktadır. Yönetici yapımcı olarak Sherri Rufh, Peter Schneider, Spencer Medof, Elaine Frontain Bryant, Julian Hobbs, Stephen Mintz, Charles Tremayne'nin görev aldığı dizinin yapımcısı ise Kim Bondi'dir.

İlk bölümü 24 Şubat 2015 tarihinde gösterime sunulan dizinin altıncı ve son bölümü 31 Mart 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Şu anda IMDB puanı 8,5/833 oy olarak görünmektedir.

Dizinin açılışında Charles Falco'ya ait olduğu rivayet edilen şöyle bir yazı yer almaktadır. (Ses gizlenmiştir.)

"Kendi postumu kurtarmak adına, bir motosiklet çetesine muhbir olarak katılmak için bir teklif aldım. Önümüzdeki üç yıl boyunca kötü adamlara sızmak benim misyonum oldu. Geçmişteki hatalarımı telafi etmek için bana bir şans verildi. Ama bedeli ağır oldu. Ben Charles Falco, ve bu benim hikayem."

Bu Yazı Toplam 2385 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM