Facebookta Paylaş Tweetle

Modern Family 9. ve 10. Sezon Onaylarını Aldı

Tarih
11 May 2017
Yazar

Modern Family 9. ve 10. Sezon Onaylarını Aldı

The Hollywood Reporter'ın haberine göre 5 kez Emmy ödülü kazanan ABC'nin aile komedisi Modern Family 9. ve 10. sezon onaylarını aldı.

Sezonları 22'şer bölümden oluşan dizi için toplam 44 yeni bölüm siparişi verildi. Gösterinin ortak yaratıcısı Steven Levitan "İnanılmaz oyuncularımız, gülünç yetenekli yazarlar ve muhteşem ekibimiz ile bir aile gibiyiz. Bu karakterlerle daha fazla zaman geçireceğimiz için heyecanlıyız." açıklamasında bulundu.

Uzun süredir devam eden sitcom dizisinin yıldızları arasında Ed O’Neill, Julie Bowen, Jesse Tyler Ferguson, Sofía Vergara, Ty Burrell, Eric Stonestreet, Sarah Hyland, Ariel Winter, Nolan Gould ve Rico Rodriguez yer alıyor.

Dizinin yenilenmesi sürpriz sayılmaz. "Modern Family" birkaç yıldır ABC'nin en iyi komedi dizilerinden biri oldu. Haftaya final yapacak sekizinci sezonunda da durum farklı değil. Sekizinci sezon 18-49 demoda bölüm başına 6.97 milyon izleyici ve 2.15 reyting puan ortalamasıyla 2016-2017 sezonunda ağın en beğenilen dizisi haline geldi.

O'Neill, Bowen, Burrell, Ferguson, Stonestreet ve Vergara için iki yıllık anlaşmalar yapıldı. Hepsinin maaşlarında önemli artışlar oldu. Yapımcılar kısa süre içinde diğer genç oyuncularla da yeni sözleşme görüşmeleri yapmayı planlıyor.


Güncelleme | 24 Temmuz 2017

Modern Family 9. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

ABC'nin sevilen komedi serisi "Modern Family" dizisinin 9. sezon prömiyer tarihi 27 Eylül 2017 Çarşamba olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 793 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM