Facebookta Paylaş Tweetle

The Originals 5. Sezon Onayı Aldı

Tarih
11 May 2017
Yazar

The Originals 5. Sezon Onayı Aldı

Daha fazla Mikaelson'a hazır mısınız? The CW, fantastik korku serisi The Originals'i beşinci sezon için yeniledi.

The Vampire Diaries'ın spinoff'u dördüncü sezonuna 17 Mart'ta başladı ve halen devam ediyor. The Vampire Diaries'ın final yapmasının ardından bu yenileme haberi hayranlarına ilaç gibi geldi.

The Originals'in yıldızları arasında Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Yusuf Gatewood ve Riley Voelkel yer alıyor. Claire Holt ve Leah Pipes ise misafir oyuncu olarak görünüyor. The CW doğaüstü drama serisi, New Orleans'ı geri kazanmak için savaşan, dünyanın ilk vampirleri olan Mikaelson ailesini takip ediyor.

The Originals'in dördüncü sezon yayınlanan yedi bölümü, 18-49 demografik yaş arası yetişkinlerde, bölüm başına 972.000 izleyici ve 0.34 reyting puanı elde etti. Üçüncü sezona kıyasla oranlar % 9 ve % 6 düşüşe geçti. Demo derecelendirmelerine göre sıraladığımızda The Originals, takip eden on altı The CW şovu arasında onuncu sırada yer alır. Toplamda ise dokuzuncu konuma kadar yükselir. Kanalın izlenme oranlarını arttırmak için diziye erken yenileme vermesi mantıklı.


Güncelleme | 07 Ocak 2018

The Originals 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"The Originals" dizisinin 5. ve final sezonunun prömiyer tarihi 20 Nisan 2018 Cuma olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 4928 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM