Facebookta Paylaş Tweetle

Royal Pains Konusu - Tanıtım (Dizi 2009)

Tarih
22 Haz 2015
Yazar

Royal Pains Konusu - Tanıtım (Dizi 2009)

Royal Pains USA Network'un 2009 yılından beri ekranlarda olan, geçtiğimiz haftalarda 7. sezonuna giriş yapan tıbbi, komedi-dram türünde dizisidir.

Kanalın en iyi dizileri arasında olan Royal Pains, Andrew Lenchewski (UC: Undercoverve) ve John P. Rogers tarafından yaratılmıştır.

Dizinin başrollerini Mel Gibson'un oynadığı "Kadınlar ne İster / What Women Want" filminden tanıdığımız Mark Feuerstein ve Joey dizisi ile bilinen Kanadalı aktör Paulo Costanzo paylaşıyor. Ayrıca Jill Flint (The Good Wife), Reshma Shetty, Brooke D'Orsay (Gary Unmarried), Campbell Scott (Big Night) ve Ben Shenkman (Angels in America) dizide rol alan oyuncular arasındadır.

34 Films, Prospect Park Entertainment, Universal Cable Productions ve Open 4 Business Productions tarafından ortak üretimi yapılan dizinin dağıtım hakları NBC Universal Television'a aittir.

Dizinin yapımcılığında ise Carol Flint, Constance M. Burge, Paul Frank, Rich Frank, Jeff Kwatinetz, Michael Rauch ve Andrew Lenchewski görev almaktadır.

Dizi genç doktor Hank Lawson'u (Mark Feuerstein) merkezine alır. Prensipleri olan Dr. Hank, bir talihsizlik sonucu zengin bir hastasını kaybeder. Yaşanan bu durum karşısında kara listeye alınınca kardeşi Evan Roth Lawson (Paulo Costanzo) ile birlikte kafa dağıtmaya Hamptons'a gider. Sahilde büyük bir villada verilen bir partide aniden fenalaşan bir konuğa tıbbi müdahale ederek hayatını kurtarır. Ertesi gün Hank başka bir villaya çağrılır... Ve sonra başka villaya... O artık zenginlerin nöbetçi doktoru olarak hizmet verir ve kariyerinde zirveye çıkar. Yükselen kariyer, güzel kızlar ve NYC'de gösterişli bir daire... Fakat tüm bunlara rağmen sizce Hank mutlu mudur?

Bu Yazı Toplam 2415 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM