Facebookta Paylaş Tweetle

2 Broke Girls İptal Edildi

Tarih
13 May 2017
Yazar

2 Broke Girls İptal Edildi

CBS ve Warner Bros TV arasındaki 2 Broke Girls görüşmeleri merakla bekleniyordu. Görüşmelerin ardından uzun zamandır devam eden komedi dizisi iptal edildi.

Komedi, sokaklarda yaşayan Max Black (Kat Dennings) ile eskiden zengin olan Caroline Channing (Beth Behrs) ikilisini izliyor. Şimdi sahibi oldukları orta halli bir lokantada garsonluk yapıyorlar. Oyuncular arasında ayrıca Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy ve Jennifer Coolidge rol aldı.

Dizi başladığından bu yana CBS'nin en iyi performans sergileyen komedi dizileri arasındaydı. Altıncı sezon da oranlar çok kötü değildi. Reytingler biraz azalmış olsa da hala iyi sayılar getiriyordu. Altıncı sezon 18-49 demoda bölüm başına 1,31 reyting puanı ve 5,62 milyon izleyici topladı.

Dizinin en azından kısa bir sezon onayı alması muhtemel görünüyordu. Bu konu CBS ile yapım şirketi Warner Bros TV arasında görüşüldü. Ancak dizinin iptal edildiği ve yedinci sezonun olmayacağı doğrulandı.

"2 Broke Girls'in yeni sezonu olsa izler misiniz?" şeklinde yapılan bir ankete izleyicilerin %65'lik kısmı "İzlerim", %29'luk kısmı ise "İzlemem, artık bitmesi gerekirdi." cevabını verdi.

Bu Yazı Toplam 2421 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM