Facebookta Paylaş Tweetle

New Girl 7. Sezon Onayı Aldı

Tarih
14 May 2017
Yazar

New Girl 7. Sezon Onayı Aldı

Fox, komedi serisi New Girl'ü yedinci ve son sezon olmak kaydı ile yenilediğini açıkladı.

Sitcom, özgür ruhlu eğitimci Jess (Zooey Deschanel) ve arkadaşları etrafında dönüyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Jake Johnson, Max Greenfield, Lamorne Morris ve Hannah Simone rol alıyor.

Geçtiğimiz bir kaç sezon New Girls için zorlu geçti. Altıncı sezon puanları düşerek, 18-49 yaş arası demoda bölüm başına 0.93 reyting ve 2,06 milyon izleyici topladı. Genel olarak, FOX'un 2016-2017 sezonunda en az izlenen serilerinden biriydi.

Yenileme biraz sürpriz oldu. Hatta dizinin yıldızlarından Jake Johnson gösterinin yenilenmesini beklemiyordu. Bu yılın başlarında, The Daily Beast'e yaptığı açıklamada "altıncı sezondan sonra biteceğini düşünüyorum" söylemlerinde bulundu. FOX Johnson'u haksız çıkarırken yeni sezon için kaç bölüm sipariş verdiğini açıklamadı. Bazı yabancı kaynaklar final sezonunun daha kısa süreceğini düşünüyor.


Güncelleme | 04 Nisan 2018

New Girl 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Toplam sekiz bölümden oluşacak final sezonun misafir oyuncuları arasında Nasim Pedrad, Damon Wayans, Jr., Dermot Mulroney, David Walton, Nelson Franklin, Sam Richardson, Jamie Lee Curtis ve Rob Reiner bulunuyor.

10 Nisan 2018 Salı günü prömiyerini yapacak olan New Girl, 15 Mayıs'ta bir saatlik özel bölümü ile final yapıyor.

Bu Yazı Toplam 1136 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM