Facebookta Paylaş Tweetle

Instinct Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
14 May 2017
Yazar

Instinct Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Michael Rauch tarafından oluşturulan 'Instinct' CBS kanalında gösterime girecek drama türündeki dizilerden biridir.

Royal Pains, Beautiful People ve Life Is Wild dizi çalışmaları ile bilinen Michael Rauch ile birlikte Alex Kurtzman, Heather Kadin, James Patterson, Bill Robinson, Leopoldo Gout, Alan Cumming ve Marc Webb yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimi Webberfuge, James Patterson Entertainment, Secret Hideout ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılıyor. Pilot bölüm çekimleri "İnanılmaz Örümcek Adam" filminin yönetmeni Marc Webb tarafından yapıldı.

Oyuncu kadrosunda rol alacak isimler İskoç asıllı Amerikalı aktör Alan Cumming (The Good Wife), Bojana Novakovic (Shameless, Satisfaction), Daniel Ings (Lovesick), Naveen Andrews (Lost, Sense8), Khandi Alexander (Scandal, ER, CSI: Miami, Treme), Michael B. Silver (Royal Pains, Suits), Daniel London (Minority Report), Patrick Duggan, Marcus Ho (BrainDead), Elizabeth Clark (Orange Is the New Black), Ben Edelman ve John Mainieri olarak açıklandı.

Konusu

Eski bir CIA ajanı olan Dylan Reinhart (Alan Cumming) yetenekli bir profesör ve yazar olarak normal bir hayat kurar. Ancak NYPD'nin seri cinayetler işleyen bir katili yakalamak için Dylan'ın yardımına ihtiyacı vardır ve tekrar göreve çağrılır.

Bu Yazı Toplam 3035 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM