Facebookta Paylaş Tweetle

Prison Break: Sequel 2. Sezonu Bir Süre Beklemeye Alındı

Tarih
15 May 2017
Yazar

Prison Break: Sequel 2. Sezonu Bir Süre Beklemeye Alındı

Prison Break'in devam serisi olan ve mini dizi olarak gösterime giren Prison Break: Sequel'in 2. sezonu için uzun süre beklenecek.

Fox, beşinci sezon onayını verdiği ve mini dizi olarak üretilen suç dramasını şimdilik yenilemeyi düşünmüyor. FOX CEO'su Gary Newman dizinin gelecek sezonlarda yeniden gösterime girebileceğini söyledi. Newman, eğer üreticiler yeni bir sezon için iyi bir fikirle gelirse kanalın teklife açık olduğunu belirtti.

Beşinci sezon, kardeşi Lincoln Burrows'un (Purcell) yardımıyla ölüm hücresinden kaçmaya çalışan Michael Scofield (Miller) etrafında dönüyor. Aksiyon ve gerilim serisinin beşinci sezonunda Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Mark Feuerstein, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar, Paul Adelstein, Augustus Prew, Rick Yune ve Inbar Lavi rol aldı.

Prison Break'un beşinci sezonu, 18-49 demografik yaş arası yetişkinlerde, bölüm başına 1.03 reyting alarak 2,82 milyon izleyici topladı. 2016-2017 sezonunda puan sıralaması bakımından Fox'un ortalarda yer alan gösterileri arasındaydı. Yeniden canlandırmayı tek bir sezon hikayesi olarak yazmış olsalar da, yazarlar ek sezonların mümkün olduğunu belirtmişti. Görünüşe göre, vasat derecelendirmeler, 2017-18 sezonunda daha fazla sipariş vermek için kanalı tatmin etmedi.

Bu Yazı Toplam 5323 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM