Facebookta Paylaş Tweetle

24: Legacy İptal Edildi

Tarih
15 May 2017
Yazar

24: Legacy İptal Edildi

FOX, en azından şu an için 24: Legacy'nin ikinci sezonunun olmayacağını açıkladı.

Deadline'ın haberine göre FOX CEO'su Gary Newman verdiği demeçte, dizinin başrol oyuncusu Corey Hawkins "Six Degrees of Separation" adlı bir Broadway oyunu ile meşgul olduğu için diziyi askıya almış. Fox ikinci sezon için 24: Legacy'i yenilemeyi düşünseydi Hawkins ile yeni bir sözleşme yapmış olurdu. İyi haber ise önümüzdeki yıllar dizi tekrar gündeme gelebilir.

Hawkins ile birlikte kadroda Miranda Otto, Jimmy Smits, Teddy Sears, Dan Bucatinsky, Anna Diop, Ashley Thomas, Charlie Hofheimer, Coral Pena ve Sheila Vand rol aldı.

Şubat ayında "Super Bowl" karşılaşmalarının ardından ekranlara giriş yapan dizinin pilot bölümü çok yüksek izlenme oranları elde etti. İlerleyen bölümlerde rakamlar inanılmaz düşüşe geçti. Genel olarak sezon ortalaması 18-49 demoda, bölüm başına 1.40 reyting ve 5,12 milyon izleyici topladı. Oranlar yüksek gibi görünsede Super Bowl karşılaşmaları sebebi ile yeterli olmadı. 17,58 milyon izleyici ile sezon açılışını yapan dizi sezonu 3,42 milyon izleyici ile kapattı.

FOX şefi Dana Walden bile şovun performansından dolayı hayal kırıklığına uğradı. Daha önce, Deadline'a verdiği demeçte: "Gerçekten iyi bir gösteri ama biraz üzgün hissediyorum. Her bölüm için haftalık 7-8 milyon izleyici topluyoruz. Fena değil. Gösteriye gerçekten çok umut verdik. Belki de başlatma stratejimiz biraz fazla hırslıydı." açıklamasında bulunmuştu.


Güncelleme | 08 Haziran 2017

24. Legacy'nin İptal Haberi Resmileşti

Fox, 24: Legacy'i iptal ettiğini doğruladı.

Bu Yazı Toplam 1100 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM