Facebookta Paylaş Tweetle

The Gifted Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
15 May 2017
Yazar

The Gifted Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Marvel'in X-Men çizgi roman serisine dayanan 'The Gifted' Fox'un yaklaşmakta olan bilim kurgu ve macera dizilerinden biridir.

Amerikalı senarist, yapımcı ve yönetmen Matt Nix (Burn Notice, Complications, APB) tarafından oluşturulan dizinin çekimleri "Olağan Şüpheliler", "X-Men Serisi" ve "Süpermen Dönüyor" gibi birçok sinema filmine imzasını atan Bryan Singer tarafından yapılmıştır. İkili ile birlikte Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Jeph Loeb ve Jim Chory yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Çekimleri Texas eyaletinin Dallas şehrinde yapılan dizinin üretimi 20th Century Fox Television, Marvel Television, Kinberg Genre, The Donner's Company, Flying Glass of Milk Productions ve Bad Hat Harry Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler; "True Blood, Shots Fired ve The Bastard Executioner" dizileri ile bilinen İngiliz aktör Stephen Moyer, Amy Acker (Person of Interest), Sean Teale (Incorporated, Reign, Mr Selfridge), "Once Upon a Time" dizisinde "Mulan" karakterini canlandıran, Kore kökenli ABD'li aktrist Jamie Chung (Gotham, Believe), Coby Bell (The Game, Burn Notice), Emma Dumont (Aquarius), Blair Redford (Satisfaction, Switched at Birth), Natalie Alyn Lind (The Goldbergs, Gotham), Percy Hynes White (Between), Craig Cole (Prison Break) olarak sıralanıyor. Ünlü çizgi roman yazarı Stan Lee'nin de pilot bölümde cameo rolü yer alacaktır.

Konusu

Mutantlardan nefret edilen bir dünyada geçen dizide, insanlarla barış içinde birliktelik sağlamak için savaşan bir enstitü kurulur. İki sıradan ebeveyn çocuklarının mutant yeteneklere sahip olduklarını keşfettiklerinde onları hükümetten kaçırarak, hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalan mutantların yeraltı topluluğuna katarlar.

Bu Yazı Toplam 2182 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM