Facebookta Paylaş Tweetle

Quantico 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
16 May 2017
Yazar

Quantico 3. Sezon Onayı Aldı

Quantico'nun hayranları için iyi haberler geldi. ABC kanalı aksiyon ve gerilim serisini üçüncü sezon için yeniledi. Ancak yeni sezon 13 bölümden oluşacak.

Drama, şu anda CIA için çalışan eski FBI ajanı Alex Parrish'i (Priyanka Chopra) izliyor. Oyuncular arasında ayrıca Jake McLaughlin, Aunjanue Ellis, Yasmine Al Massri, Johanna Braddy, Russell Tovey ve Blair Underwood yer alıyor.

İlk sezon iyi izlenme oranları elde eden gösterinin ikinci sezon puanları önemli ölçüde düşüşe geçti. İkinci sezon 18-49 yaş arası yetişkinlerde, bölüm başına 0.68 reyting puanı alarak 2,80 milyon izleyici topladı. Bu oranlar ilk sezon 1.24 reyting ve 4,34 milyon izleyici seviyesindeydi. İki sezon karşılaştırıldığında %50'ye yakın bir düşüş görünüyor.

Buna rağmen ABC, uluslararası anlaşmalar ve dünya çapında bir yıldız olan Priyanka Chopra''yı göz önüne alarak diziye bir şans daha vermeye karar verdi.

Ayrıca, dizinin yaratıcısı ve sorumlusu Josh Safran iki yıllık anlaşmasının sonunda istifa etti. Yeni bir showrunner araştırması devam ederken, Safran'ın danışman ve proje geliştiricisi olarak hizmet vermeye devam edeceği açıklandı.


Güncelleme | 08 Ocak 2018

Quantico 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

"Quantico" dizisinin 3. sezon prömiyer tarihi 26 Nisan 2018 Perşembe olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 1205 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM