Facebookta Paylaş Tweetle

Deception Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
16 May 2017
Yazar

Deception Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'Deception' ABC kanalında yakında gösterime girecek drama türündeki dizilerden biridir.

Dizi, "Legends of Tomorrow", "Forever" ve "Chuck" dizilerinin yazarı Chris Fedak tarafından oluşturuldu. David Kwong senaryo geliştirmesine katkıda bulundu. Pilot bölüm çekimleri ise genelde dizilerin tanıtım bölümlerini çekmesi ile bilinen ABD'li yönetmen David Nutter (The X-Files, Game of Thrones, Entourage) tarafından yapıldı. Fedak ile birlikte Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Martin Gero yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Üretimi ise Berlanti Productions, Quinn's House ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılıyor.

Başrolünde İngiliz aktör Jack Cutmore-Scott'un (Cooper Barrett's Guide to Surviving Life) rol aldığı dizide ayrıca lfenesh Hadera (Billions), Lenora Crichlow (Being Human, Flaked), "Prison Break" dizisinde "Fernando Sucre" karakteri ile adını duyuran Amaury Nolasco, Justin Chon (Dr. Ken), Laila Robins (Homeland, Murder in the First), Vinnie Jones (Galavant, Arrow), Brendan Patrick Connor (Mike & Molly), Jeffrey Doornbos, Aurelien Gaya, Charmar Jeter ve Samantha Lee Johnson (Power, Blue Bloods) bulunuyor.

Konusu

"Deception", kariyeri bir skandalla mahvedilen dünyanın en büyük illüzyonisti Cameron Black'i (Jack Cutmore-Scott) merkezine alıyor. Şimdi sanatını icra etmek için tek bir yere sahiptir. FBI... Dünyanın ilk sihirbaz danışmanı olarak FBI ile çalışan Cameron, kitaptaki tüm numaralarını kullanarak ve yeni icatlar yaratarak dünyanın en azılı suçlularının yakalanmasına yardımcı olur.

Bu Yazı Toplam 5245 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM