Facebookta Paylaş Tweetle

For the People Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
16 May 2017
Yazar

For the People Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'For the People' 2017-2018 sezonunda ABC kanalında yayınlanacak hukuk draması dizilerinden biridir.

Scandal'ın yazarlarından Paul William Davies tarafından oluşturulan dizide, Grey's Anatomy, Scandal, Private Practice ve How to Get Away with Murder'in yapımcısı Shonda Rhimes ve Betsy Beers yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılıyor ve ShondaLand ile birlikte ABC Studios tarafından üretiliyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler "Mr. Robot" ve "The Good Wife" dizileri ile bilinen ABD'li aktör Ben Rappaport, Anna Deavere Smith (Nurse Jackie), Hope Davis (Wayward Pines, The Newsroom, American Crime), Ben Shenkman (Royal Pains, Billions, Damages), Britne Oldford (The Path, Hunters, American Horror Story), Regé-Jean Page, Lyndon Smith (Parenthood, Public Morals), Wesam Keesh (Awkward.), Susannah Flood ve Vondie Curtis-Hall (Daredevil, Chicago Hope) olarak sıralanıyor.

Konusu

"For the People" ülkenin en yüksek profilli ve yüksek maaşlı federal davalarını üstlenen, hayatları mahkeme salonlarında geçen, New York'un Güney Bölgesi'ndeki (SDNY) "The Mother Court" adlı Federal Mahkeme'de hem savunma hem de kovuşturma için çalışan yeni avukatları izliyor.

Bu Yazı Toplam 3525 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM