Facebookta Paylaş Tweetle

CBS Ransom'u İptal Etti Global TV 2. Sezon Onayını Verdi

Tarih
17 May 2017
Yazar

CBS Ransom'u İptal Etti Global TV 2. Sezon Onayını Verdi

CBS, David Vainola ve Frank Spotnitz ikilisi tarafından oluşturulan suç ve drama serisi Ransom'u iptal etti.

Dizi, dünyanın en tehlikeli kaçırılma olaylarını araştıran, kriz durumunda fidye durumlarını çözme ve rehine müzakeresi konusunda uzmanlaşmış Eric Beaumon (Luke Roberts) ve ekibini izler. Kadroda ayrıca Nazneen Contractor, Brandon Jay McLaren ve Sarah Greene rol aldı.

25 Aralık 2016 tarihinde ekranlara giriş yapan dizinin pilot bölümü, 18-49 demoda 0.8 reyting puanı alarak 6,65 milyon izleyici topladı. Zaten düşük bir başlangıç yapan dizinin, ilerleyen bölümlerde oranları daha da düşüşe geçti. 15 Nisan'da yayınlanan sezon finali 0.33 reyting derecesi alarak 2,70 milyon kişi tarafından izlendi. Düşük reytinglerinden dolayı CBS dizinin fişini çekti.


Güncelleme | 10 Ekim 2017

CBS Kanalıda Ransom'a 2. Sezon Onayını Verdi

CBS bugün yaptığı açıklama ile Ransom'a 2. sezon onayını verdiğini duyurdu. 2. sezon için 13 bölüm sipariş verildi.


Güncelleme | 29 Haziran 2017

Global TV Ransom'a 2. Sezon Onayını Verdi

Ransom kurtarıldı! Rehine kurtarma konulu dizi 2. sezon için yenilenmiş görünüyor. 2. sezon üretimine önümüzdeki hafta başlanıyor.

Ocak ayında prömiyerini yapan dizi CBS tarafından iptal edildi. İkinci sezonun CBS'de yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil. Ancak Kanada kanalı Global TV 2.sezon onayını vererek gösteriye devam dedi. "Ransom" Almanya'da RTL, Kanada'da Global, Fransa'da ise TF1 kanallarında gösterilmektedir.

Bu Yazı Toplam 1283 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM