Facebookta Paylaş Tweetle

Heroes Reborn Yeni Poster ve Fragman Yayınladı

Tarih
23 Haz 2015
Yazar

NBC yeni süper kahraman serisi Heroes Reborn'un başlama tarihini açıklamasının ardından dizinin yeni posteri ve fragmanını da yayınladı.

2006-2010 Yılları arasında 4 sezon 77 bölüm yayınlanan Heroes, türünün ilk örneklerinden olmuş, iyi bir izleyici kitlesi yakalamış ancak zamanla senaryoda ki kopukluklar neticesinde seyircisini kaybederek iptal edilmişti. Yayınlandığı dönem Smalville gibi birkaç kahramanlık dizisi olmasına rağmen uzun süre izleyiciye tutunmayı başarmıştı. NBC diziyi yeniden canlandırarak 13 bölümden oluşacak Heroes Reborn adıyla diziyi ekranlara getirme kararı aldı. Süper kahramanların tavan yaptığı şu sıralar dizi ne derece başarılı olacak izleyip, göreceğiz.

Dizi, yeni ve eski oyuncularla kombine edilerek yeni bir hikayeyi takip edecek. Hikaye hakkında henüz net bilgiler açıklanmasa da, farklı türlerde güçlere sahip yeni bir grup etrafında şekillenecek.

Yeni seride sırasıyla Zachary Levi, Dylan Bruce, Jack Coleman, Greg Grunberg, Cristine Rose, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, Jimmy Jean-Louis ve çok daha fazla yıldız oyuncu yer alacak.

Resmi galasının 24 Eylül 2015 Perşembe olarak açıklandığı dizinin ayrıca yeni posteri ve fragmanı yayınlandı.

Soğuk ve buzlu manzaraya sahip aşağıdaki postere ve fragmana bir göz atın.

Bu Yazı Toplam 1191 Defa Okunmuştur.

KONU RESİMLERİ

Heroes Reborn Yeni Poster ve Fragman Yayınladı

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM