Facebookta Paylaş Tweetle

LA to Vegas Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
17 May 2017
Yazar

LA to Vegas Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'LA to Vegas' Fox kanalında yakında gösterime girecek olan sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

"Unbreakable Kimmy Schmidt", "Happy Endings" ve "Superstore" dizi çalışmaları ile bilinen Lon Zimmet tarafından yaratılan dizide Adam McKay, Will Ferrell, Chris Henchy ve Steven Levitan yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimleri Steven Levitan (Modern Family) tarafından yapılmıştır. Bölümleri 22 dakika uzunluğunda olacak gösterinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılıyor. Üretimi ise 20th Century Fox Television ile birlikte Gary Sanchez Productions tarafından yapılıyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler Dylan McDermott (The Practice, American Horror Story, Stalker, Hostages), Kim Matula (The Bold and the Beautiful, UnREAL), Nathan Lee Graham, Ed Weeks (The Mindy Project), Olivia Macklin (The Young Pope), Amir Talai (Campus Ladies, The Winner) ve son haftalarda "American Gods" dizisinde "Czernobog" karakteri olarak izlediğimiz Peter Stormare olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Tipik bir hafta sonu kaçamağı boyunca gerçekleşen dizi, Los Angeles'tan Las Vegas'a Cuma-Pazar arası sefer yapan uçuş mürettebatı ve yolcularını izliyor. Uçaktaki yolcular dünyadaki yerini bulmaya çalışan, şimdiye kadar istediklerini elde edememiş bir topluluktan oluşuyor. Cuma gecesi yola çıkan ve Pazar günü dönen uçuşta hepsi de aynı amacı paylaşmaktadır. Hayat kumarhanesinde kazanmak!

Bu Yazı Toplam 1910 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM