Facebookta Paylaş Tweetle

Ghosted Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
17 May 2017
Yazar

Ghosted Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

2017-2018 sezonunda Fox kanalında gösterime girecek olan 'Ghosted' doğaüstü temalı komedi dizilerinden biridir.

Film yönetmeni Tom Gormican (That Awkward Moment) tarafından oluşturulan ve senaryosu kaleme alınan dizinin çekimlerini ABD'li yönetmen ve senarist Jonathan Krisel (Baskets, Portlandia, Man Seeking Woman) yapıyor. İkili ile birlikte Craig Robinson, Adam Scott, Naomi Scott, Mark Schulman, Oly Obst ve Kevin Etten üretimde hizmet veriyor. Tekli kamera sistemi ile çekimleri yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika uzunluğundadır. Bu sonbahar pazar geceleri yayınlanacak olan gösterinin üretimi ise 20th Century Fox Television ile birlikte Gettin' Rad Productions ve 3 Arts Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler Craig Robinson (The Office, Brooklyn Nine-Nine, Mr. Robot, Mr. Robinson), Edi Patterson (Vice Principals, Black-ish), Adam Scott (Parks and Recreation), Ally Walker (Colony, Sons of Anarchy, Longmire), Adeel Akhtar (Unforgotten), Sarah Baker (Big Little Lies), Linc Hand, Christian Calloway, Tisha French, Ethan Drake Davis ve Damian Forest Light olarak sıralanmaktadır.

Konusu

"Ghosted" Los Angeles bölgesinde meydana gelen ve açıklanamayan bir dizi olayı araştırmak için "The Bureau Underground" adlı bir organizasyon tarafından işe alınan şüpheci Leroy Wright (Craig Robinson) ve paranormal olayları çözmede bir dahi olan Max Allison'u (Adam Scott ) takip ediyor. Güya yaşanan olaylar insan ırkının varlığını tehdit eden gizemli bir varlıkla bağlantılıdır.

Bu Yazı Toplam 2764 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM