Facebookta Paylaş Tweetle

9JKL Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
17 May 2017
Yazar

9JKL Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

2017-2018 sezonunda CBS'de gösterime girecek olan '9JKL' Amerikan yapımı komedi dizilerinden biridir.

Dizi '9J, 9K and 9L' olarak da bilinir. Dana Klein (Friends, Fresh Off the Boat, Friends with Better Lives) ve Mark Feuerstein tarafından oluşturulan dizinin başrolünde yine Feuerstein rol alıyor. İkili ile birlikte Aaron Kaplan, Wendi Trilling, Dana Honor, Juliana James ve Mike Karz yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Çekimleri çoklu kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimi CBS Television Studios ile birlikte Gulfstream Television, Liscolaide Productions ve Kapital Entertainment şirketleri tarafından yapılıyor. 12 Mayıs 2017 tarihinde siparişleri verilen dizinin prömiyer tarihi 2 Ekim 2017 olarak planlanmıştır.

Royal Pains'in yıldızı Mark Feuerstein son olarak "Prison Break: Sequel" de canlandırdığı "Jacob Anton Ness" karakteri ile karşımıza çıktı. Kadroda ayrıca öne çıkan isimler Linda Lavin (Alice), David Walton (Masters of Sex, New Girl, About a Boy), Liza Lapira (Cooper Barrett's Guide to Surviving Life, Battle Creek), Elliott Gould (Ray Donovan, Doubt), Matt Murray (Eyewitness, Rookie Blue), Hana Hayes (The Grinder) ve Albert Tsai (Dr. Ken) olarak sıralanıyor.

Konusu

Senaryo Mark Feuerstein'in gerçek yaşamından esinlenmiştir. Josh (Feuerstein) yetişkin olduğu dönemlerde bir apartmanın 9K'sında otururken, ebeveynleri 9J'de, erkek kardeşi ise eşi ve bebeği ile birlikte 9L'de yaşamaktadır. Josh, bir yandan hayatını devam ettirmeye çalışırken, diğer yandan arada sıkışıp kaldığı dairesinde, aile üyeleri ile arasına sınırlar koymaya çalışmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1433 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM