Facebookta Paylaş Tweetle

Dynasty Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
18 May 2017
Yazar

Dynasty Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Dynasty' 1981-1989 yılları arasında ABC'de yayınlanan aynı isimli dizinin The CW'ye yeniden uyarlamasıdır.

Dilimize "Hanedan" olarak çevrilen dizi, yayınlandığı dönem ülkemizde Dallas'tan sonra en sevilen pembe dizi sıralamasına girmiştir. Pembe dizinin orijinali Richard ve Esther Shapiro ikilisi tarafından yaratılmış, dokuz sezon iki yüz yirmi bölüm sürmüştür. Yeniden uyarlaması ise Josh Schwartz (Gossip Girl, Chuck, The O.C.), Stephanie Savage (The Astronaut Wives Club, Gossip Girl, The O.C.) ve Sallie Patrick (Limitless, Revenge) tarafından yapılıyor. Üçlü ile birlikte orjinal dizinin yaratıcıları Richard Shapiro ve Esther Shapiro yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimlerini Brad Silberling'in (Jane the Virgin, NYPD Blue) yaptığı dizinin çekimlerinde tekli kamera sistemi kullanılmıştır. Üretim şirketleri ise CBS Television Studios ve Fake Empire Productions'dur.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Grant Show (Devious Maids, The Family), Nathalie Kelley (The Vampire Diaries, UnREAL), Elizabeth Gillies (Sex&Drugs&Rock&Roll), James Mackay, Alan Dale (Once Upon a Time, Dominion, Lost), Sam Adegoke (Murder in the First, Switched at Birth), Robert Christopher Riley (Hit the Floor) ve Rafael de La Fuente (Empire) olarak sıralanıyor.

Konusu

Diziye, iki kadının perspektefinden bakılıyor. Milyarder Blake Carrington'ın kızı Fallon Carrington (Elizabeth Gillies) ve İspanyol kökenli üvey annesi Cristal Flores (Nathalie Kelley). Günümüzde geçecek dizide, Amerika'nın en zengin ailelerinden Carringtonlar ve Colbyler'in çocukları servetlerini kontrol altında tutmak için mücadele ediyorlar.

Bu Yazı Toplam 4325 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM