Facebookta Paylaş Tweetle

Life Sentence Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
18 May 2017
Yazar

Life Sentence Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

ABD'li aktrist, yapımcı ve senarist Erin Cardillo tarafından oluşturulan 'Life Sentence' The CW'nin 2017-2018 sezonunda gösterime girecek komedi-dram türündeki dizilerinden biridir.

Cardillo'nun önceki projeleri arasında "Fuller House (2016)" ve "Significant Mother" dizileri yer alır. Richard Keith, Bill Lawrence ve Jeff Ingold'un yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin pilot bölüm çekimlerini Lee Toland Krieger (Riverdale, Beyond) yapıyor. Bölümler ortalama 43 dakika uzunluğundadır. Üretimini ise Doozer Productions ve Warner Bros. Television şirketleri yapıyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; "Pretty Little Liars" dizisinde canlandırdığı "Aria Montgomery" karakteri ile bilinen Lucy Hale, Brooke Lyons (2 Broke Girls, The Affair, iZombie), Carlos PenaVega, Dylan Walsh (Unforgettable, Nip/Tuck), Gillian Vigman (New Girl), Alyshia Ochse (General Hospital), Jayson Blair (Young & Hungry) ve Elliot Knight (American Gothic, Sinbad) olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, kendisine sekiz yıl önce kanser tanısı konulan ve öleceği söylenen özgür ruhlu bir kadını merkezine alıyor. Stella'ya (Lucy Hale) kanseri yendiği ve artık tamamen iyileştiği söylendikten sonra, öleceğini düşündüğü zamanlarda yaptığı seçimlerle yüzleşmek durumunda kalır.

Bu Yazı Toplam 2705 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM