Facebookta Paylaş Tweetle

Valor Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
21 May 2017
Yazar

Valor Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Valor' The CW kanalında yakında gösterime girecek olan askeri drama, komplo ve gerilim türündeki Amerikan dizilerinden biridir.

Geçtiğimiz yıl askeri bir drama arayışları içerisinde olan The CW Valor'a yeşil ışık yaktı. Siparişleri verilen Valor'un gösterimine bu sonbahar başlanması planlanıyor. Amerikalı yazar ve rock müzisyeni Kyle Jarrow (Lost Generation) tarafından oluşturulan dizinin pilot bölüm çekimlerini Michael M. Robin (Major Crimes, Rizzoli & Isles, The Closer, Nip/Tuck) yapıyor. İkili ile birlikte Jeff Hayes, Bill Haber ve Anna Fricke yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Üretimini ise CBS Television Studios yapmaktadır.

Başrollerini Amerikalı aktör Matt Barr (Sleepy Hollow, Hellcats) ve İspanyol aktrist Christina Ochoa'nın (Animal Kingdom, Matador, Blood Drive) paylaştığı dizide ayrıca Melissa Roxburgh (Supernatural), Charlie Barnett (Chicago Fire, Secrets and Lies), Corbin Reid (How to Get Away with Murder), Mac Brandt (Colony, Kingdom), Jaiden Kaine (Luke Cage, The Vampire Diaries), Heighlen Boyd (Into the Badlands, Quarry), Nigel Thatch (American Dreams), W. Tré Davis (Shades of Blue), Earl David Jones, Kenneth Israel (House of Cards), Wil Gonzalez, Jarom Matson, Francis Dobrisky (Nashville), David Dunston (Greenleaf) ve Michael Scott Thomas rol alıyor.

Konusu

"Valor", Matt Barr'ın oynadığı "Gallo" karakter odaklı, pist ağırlıklı bir askeri drama olarak karşımıza çıkacak. Askeri disiplin ile insan arzuları arasındaki sınırları test eden bir ABD üssünde geçiyor. Her biri özenle seçilmiş, gizli ve uluslararası görevleri icra etmek üzere eğitim görmüş bir ekip üzerine kurulu. İlk sezon, bir grup MIA askerini kurtarma operasyonu üzerine işlenecek. Bununla beraber, birlikteki ilk kadın pilotlardan birinin yer aldığı başarısız bir görevin detayları flashbacklerle anlatılacak. 

Bu Yazı Toplam 3694 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM