Facebookta Paylaş Tweetle

Me, Myself & I Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
21 May 2017
Yazar

Me, Myself & I Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

CBS insanın yaşamını keşfediyor... 2017-2018 sezonunda gösterime girecek olan komedi serisi 'Me, Myself and I' için siparişler verildi.

Amerikalı aktör, yapımcı ve senarist Dan Kopelman (Galavant, Malcolm in the Middle) tarafından oluşturulan komedi, tekli kamera sistemi ile çekiliyor. Pilot bölüm çekimlerini Randall Einhorn (The Mick, Fargo, Nurse Jackie, The Office) yapıyor. İkili ile birlikte Aaron Kaplan ve Dana Honor yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Üretimi ise Warner Bros Television ile birlikte Kapital Entertainment tarafından yapılmaktadır.

Başrolünde Bobby Moynihan'in (Saturday Night Live) oynadığı dizinin kadrosunda ayrıca John Larroquette (The Librarians, The Brink, Boston Legal), Sharon Lawrence (Rizzoli & Isles, Game of Silence), Kelen Coleman (Big Little Lies, The Newsroom), Mandell Maughan, Brian Unger (It's Always Sunny in Philadelphia), Jaleel White, Jack Dylan Grazer, Skylar Gray (Married), Christopher Richards (Billions) ve Reylynn Caster rol alıyor.

Konusu

Hayat anılarla doludur... En önemlisi onlarla nasıl başa çıkacağımızdır....

Komedi serisi, Alex Riley'in hayatının üç farklı evresini araştırıyor ve 50 yıllık bir süreci ekranlara taşıyor. 1991 yılında 14 yaşındaki bir çocukken, günümüzde geçen 40 yaşındaki halleri ve 2042 yılındaki 65 yaşındaki hallerine göz atıyor.

Alex, 1991 yılında 14 yaşında bir çocukken, annesi yeniden evlenir ve Chicago'dan Los Angeles'a taşınırlar.

Günümüzde 40 yaşında olan Alex'in hem kişisel hem profesyonel kariyerine göz atılır.

Ve 2042'de 65 yaşında olan Alex, gerçekten mutlu olmak için başarılı bir şirketten ayrılmak ve icat ettiği tutkusuna geri dönmek gerektiğinin farkına varır.

Geçmişin geleceği bildirdiği bu önemli dönemler duygusal ve mizahi bir dille ele alınıyor. Genç "Alex Riley" karakterini Jack Dylan Grazer, 40 yaşındaki hallerini Bobby Moynihan ve 65 yaş hallerini John Larroquette canlandırıyor.

Bu Yazı Toplam 1903 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM