Facebookta Paylaş Tweetle

Young Sheldon Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
21 May 2017
Yazar

Young Sheldon Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Big Bang Theory'nin spin-off projesi olan 'Young Sheldon' CBS'nin 2017-2018 sezonunda gösterime girecek komedi dizilerinden biridir.

Dizi, "Mom", "Two and a Half Men", "Mike & Molly", "Dharma & Greg" ve "The Big Bang Theory" gibi Amerika sitcomlarında çalışmış Amerikalı yapımcı ve yazar Chuck Lorre ile Steven Molaro'dan (The Big Bang Theory, The Class) geliyor. İkili ile birlikte Jon Favreau, Jim Parsons ve Todd Spiewak üretimde hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimlerini Jon Favreau'nun (About a Boy, The Office, Revolution) yaptığı gösterinin üretimi Warner Bros. Television tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; Amerikalı çocuk oyuncu Iain Armitage (Big Little Lies), Zoe Perry (Scandal, The Family), Lance Barber (Faking It, It's Always Sunny in Philadelphia), Raegan Revord, Montana Jordan ve The Big Bang Theory dizisinde "Sheldon Cooper" karakterini canlandıran Jim Parsons (The Big Bang Theory) olarak sıralanıyor. Ayrıca Marcia Ann Burrs, Doc Farrow, Rex Linn, Wyatt McClure, Melissa Tang, Brian Stepanek ve Danielle Pinnock tekrarlayan rolleri ile dizide görünecek isimler.

Konusu

Yıl 1989, Doğu Teksas... Dokuz yaşındaki Sheldon Cooper ile tanışıyoruz. Henüz abisi kadar entellektüel olmasa da liseye başlamak için dört sınıf birden atladı. Ailesi, sınıf arkadaşları ve komşuları tarafından anlaşılamayan bir dehanın ilk yılları Jim Parsons'un kendi sesi ile anlatılıyor. Annesi, zorbalardan koruyacağını düşündüğü sözlerle Sheldon'u yeni okuluna hazırlıyor. Okulun belalılarına babasının futbol antrenörü olduğunu ve kardeşinin takımda oynadığını söyleyerek... İkiz kızkardeşi dördüncü sınıfta kalmaktan mutluluk duyuyor. Genç Sheldon Newton fiziğini anlayabilir ancak onun dindar ailesi için bu bilgilerin bir futbol maçı kazanmak kadar önemi yok.

Bu Yazı Toplam 2140 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM