Facebookta Paylaş Tweetle

Kevin (Probably) Saves the World Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
22 May 2017
Yazar

Kevin (Probably) Saves the World Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

2017-2018 sezonunda ABC kanalında gösterime girecek olan 'Kevin (Probably) Saves the World' fantezi temalı drama dizilerinden biridir.

Başlangıçta "The Gospel of Kevin" olarak ilan edilen dizinin ismi geçtiğimiz Temmuz ayında "Kevin (Probably) Saves the World" olarak değiştirildi. Gösteri, 2007-2009 senelerinde The CW kanalında yayınlanan komedi serisi Reaper'ın yaratıcıları Michele Fazekas ve Tara Butters ikilisi tarafından oluşturuldu. İkili ayrıca "Agent Carter", "Resurrection", "Hawaii Five-0" ve "Law & Order: Special Victims Unit" dizi çalışmalarında bulunmuştur. İkili ile birlikte Robert Atwood yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimleri Paul McGuigan (Luke Cage, Designated Survivor, The Family, Sherlock) tarafından yapılan dizinin üretimi Fazekas & Butters ve ABC Studios tarafından yapılıyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler Jason Ritter (Another Period, Parenthood, Drunk History, Goliath), JoAnna Garcia Swisher (The Astronaut Wives Club, Privileged, Once Upon a Time), Cristela Alonzo (Cristela), J. August Richards (Angel, Agents of S.H.I.E.L.D., Notorious, Conviction), Chloe East, Dustin Ybarra ve India de Beaufort (Blood & Oil) olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, dul ikiz kız kardeşi ve kızı ile birlikte yaşamaya başlayan, bencil bir adam olan Kevin Finn'i (Jason Ritter) merkezine alıyor. Bir gün Yvette (Cristela Alonzo) adında koruyucu bir melek tarafından görevlendirilir ve hem insanlara yardım etmek hem de dünyayı kurtarmak için kendisine bir amaç verilir.

Bu Yazı Toplam 1866 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM