Facebookta Paylaş Tweetle

Jean-Claude Van Johnson Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
23 May 2017
Yazar

Jean-Claude Van Johnson Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Başrolünde Jean-Claude Van Damme'ın oynayacağı aksiyon-komedi serisi 'Jean-Claude Van Johnson' Amazon'un 2017-2018 sezonunda gösterime girecek dizilerinden biridir.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Kat Foster (Your Family or Mine, Royal Pains), Moises Arias (Hannah Montana), Phylicia Rashad (The Cosby Show), Bar Paly (NCIS: Los Angeles), Tim Peper (Complications), Deren Tadlock, Kevin Michael Walsh, Tait Fletcher (Breaking Bad), Filip Van Damme, Stacey Danger, Ian Fisher, Alice Haig, Dan Lipsman ve Arben Selimi bulunuyor.

ABD'li film yazarı Dave Callaham (Mortal Kombat, Zombieland 2, Godzilla, Cehennem Melekleri 1-2-3, İşkenceci) tarafından oluşturulan dizinin pilot bölüm çekimlerini Peter Atencio (Key and Peele, The Last Man on Earth, Making History) yapıyor. İkili ile birlikte Jean-Claude Van Damme, Ridley Scott, David W. Zucker ve Clayton Krueger yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Üretimini ise Amazon Studios ile birlikte Scott Free Productions üstleniyor.

Konusu

Eğer siyasi bir rakibi ortadan kaldırmanız, global bir şirketi iflas ettirmeniz ya da bir hükümeti devirmek istiyorsanız ve bunu en üst düzeyde gizlilikle yapmanız gerekiyorsa, tek bir kişiye yönelmelisiniz: Sinema tarihinin en çok tanınan film yıldızlarından birine.. Küresel bir dövüş sanatları uzmanı ve aktör olan Jean-Claude Van Damme'a! Dünyanın en tehlikeli ve gizli paralı askeri "Johnson" takma adı altında faaliyet göstermektedir. Yıllar önce emekli olduğu için dünyadaki kötü adamlar şanslı. Uzun zaman önce kaybettiği aşkı ile karşılaşması O'nu sahnelere geri döndürüyor. Ve bu sefer her zamankinden daha ölümcül olacak... Muhtemelen.

Bu Yazı Toplam 1982 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM