Facebookta Paylaş Tweetle

Absentia Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
24 May 2017
Yazar

Absentia Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Absentia' Sony Pictures Entertainment'ın sahibi olduğu AXN kablo kanalında gösterime girecek suç, gerilim ve drama türündeki dizilerden biridir.

İsrailli yönetmen Oded Ruskin (Kfulim, Lehiyot Ita) tarafından oluşturulan ve pilot bölüm çekimleri yapılan dizide Matt Cirulnick (South Beach) ve Gaia Violo senaryoya destek veriyor. Ruskin ve Cirulnick ile birlikte Maria Feldman, Julie Glucksman ve Stana Katic yönetici yapımcı olarak görev alıyor. Üretimi ise Masha Productions tarafından yapılıyor. Dizinin çekimleri Uruguay, İngiltere, Meksika, Arjantin, israil, Fransa, Bulgaristan, Kamerun ve Amerika'da yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; Castle dizisinde canlandırdığı Detektif Kate Beckett karakteri ile bilinen Kanadalı aktrist Stana Katic, Patrick Heusinger (Girlfriends' Guide to Divorce, Casual), Paul Freeman (Da Vinci's Demons), Bruno Bichir (Narcos, The Bridge), Cara Theobold (Together, Downton Abbey), Richard Brake (Game of Thrones), Ralph Ineson (Game of Thrones), Neil Jackson (Sleepy Hollow) ve Patrick McAuley olarak sıralanıyor.

Konusu

Boston'da seri cinayetler işleyen bir katili takip eden FBI ajanı Emily Byrne (Stana Katic) aniden ortadan kaybolur. Tüm aramalara rağmen bulunamayınca ölü olarak ilan edilir. Altı yıl sonra, ormandaki bir kulübede bulunur ve kaybolduğu zamanlarda olanları hatırlamaz. Yeniden evlenen eşine ve oğluna geri döner. Yeni gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırken, kendisini bir dizi yeni cinayetin ortasında bulur.

Bu Yazı Toplam 7601 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM