Facebookta Paylaş Tweetle

Gone Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
24 May 2017
Yazar

Gone Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı yazar Chelsea Cain'in 'One Kick' adlı romanından uyarlanan 'Gone' NBC'de 2017-2018 yılında gösterime girecek suç draması dizilerinden biridir.

"Sihirbazın Çırağı", "Sihirli Dağ" ve "Gerçek Masallar" fimlerinin yazarı Matt Lopez tarafından oluşturulan dizi, Almanya'da RTL, Fransa'da ise TF1 kanallarında gösterime girecektir. Lopez ile birlikte Brandon Guercio (Nikita, CSI: Cyber, Code Black) ve Chelsea Cain sanaryoya destek veren isimler. Pilot bölüm çekimlerini John Terlesky'nin (The Blacklist, Timeless, Castle, Criminal Minds) yaptığı dizinin üretimi NBC Universal tarafından yapılıyor. İlk sezon 12 bölümden oluşuyor.

Başrolünde Sex and the City, Law & Order, The Good Wife ve Tyrant dizileri ile bilinen Chris Noth'un rol aldığı kadroda ayrıca Leven Rambin (The Path, True Detective), Matthew R. Staley (Gotham, Elementary), Danny Pino (Cold Case, BrainDead, Law & Order: Special Victims Unit), Shane Callahan (Outsiders), Katie Carpenter, Jorge Chapa (Divorce), Nico Coucke (NCIS: New Orleans, The Mindy Project), Jamie Eddy, Hunter Emery (Orange Is the New Black), Shay Guthrie, Marcy Harriell (Nurse Jackie), Danica Ketcham, Molly Kunz, Isabelle Pierre ve Isaac J. Conner bulunuyor. 

Konusu

"Gone", ünlü çocuk kaçırma vakasından kurtulan Kit "Kick" Lannigan'ı (Leven Rambin) ve onu kurtaran FBI ajanı Frank Booth'un (Chris Noth) kurgusal hikayesini anlatıyor. Lannigan, ilerleyen yıllarda dövüş sanatlarında ve ateşli silah kullanımında eğitiliyor. Ajan Booth tarafından kaçırma olaylarını ve kayıp şahıs olaylarını çözmek için oluşturulmuş özel birliğe katılmaya ikna edilir. Eski ordu istihbarat subayı John Bishop (Danny Pino) ile eşleşen Kick, keskin zekası ile takıma benzersiz bir anlayış getirir.

Bu Yazı Toplam 4053 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM