Facebookta Paylaş Tweetle

A.P. Bio Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
27 May 2017
Yazar

A.P. Bio Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'A.P. Bio' NBC kanalında 2017-2018 sezonunda gösterime girecek olan Amerikan komedi dizilerinden biridir.

Skeç komedi gösterisi Saturday Night Live'ın yaratıcıları Mike O'Brien, Seth Meyers ve Lorne Michaels üçlüsü tarafından yaratılmıştır. Üçlü ile birlikte Andrew Singer, Michael Shoemaker ve Meredith Baxter yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimleri Osmany Rodriguez (Saturday Night Live, Detroiters) tarafından yapılan dizinin üretimi Meredith Baxter Productions, Broadway Video, Sethmaker Shoemeyers Productions ve Universal Television tarafından yapılıyor. Bölümler ortalama 22 dakika uzunluğundadır.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler Glenn Howerton (It's Always Sunny in Philadelphia, Fargo, The Mindy Project), Patton Oswalt (The Goldbergs), Lyric Lewis, Mary Sohn, Aparna Brielle, Jacob McCarthy, Nick Peine, Tucker Albrizzi, Allisyn Ashley Arm, Jessica Garza (Six) ve Jacob Houston olarak sıralanıyor.

Konusu

Jack Griffin (Glenn Howerton) hayalindeki iş fırsatını kaçıran bir felsefe profesörüdür. Olayın ardından Whitlock Lisesi'nde bir iş bulur ve burada ileri düzeyde AP Biyoloji (Advance Placement Biology) derslerine girer. Saygın öğrencilerin yer aldığı sınıfta Jack, kendisine haksızlık edenlere gereken dersi vermek ve hayalindeki işi geri almak için öğrencilerin yeteneklerini kullanarak bir plan hazırlar.

Bu Yazı Toplam 1527 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM