Facebookta Paylaş Tweetle

The Resident Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
27 May 2017
Yazar

The Resident Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Black Box'ın yaratıcısı, ABD'li senarist Amy Holden Jones tarafından oluşturulan 'The Resident' Fox'un yaklaşmakta olan hastane temalı drama dizilerinden biridir.

Hayley Schore (Black Box, Code Black) ve Roshan Sethi (Black Box, Code Black) senaryoya destek veren isimlerdir. Jones ile birlikte Antoine Fuqua, Phillip Noyce, Oly Obst ve David Boorstein üretimde hizmet veriyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimini Fuqua Films, 3 Arts Entertainment ve 20th Century Fox Television şirketleri yapıyor. Pilot bölüm çekimleri Avustralyalı film ve televizyon yönetmeni Phillip Noyce (Roots, Revenge, Brotherhood) tarafından yapılmıştır.

Gösteride öne çıkan oyuncular "The Good Wife" ve "Gilmore Girls" dizileri ile bilinen Amerikalı aktör Matt Czuchry, Manish Dayal (90210, Agents of S.H.I.E.L.D., Halt and Catch Fire), Bruce Greenwood (American Crime Story), "Revenge", "Brothers & Sisters" ve "Everwood" dizilerinin yıldızı Emily VanCamp ve Shaunette Wilson (Billions) olarak sıralanıyor. Tekrarlanan rollerde ise Elizabeth Ludlow (Satisfaction), Valerie Cruz (Dexter, The Following), Tasie Lawrence (House of Anubis), Mallory Moye (Hart of Dixie), Moran Atias (Tyrant, Crash, 24: Legacy), Alexa Mansour, Vince Foster (The Detour, Under the Dome), Robin Dyke (Being Mary Jane) ve Michael Patrick Lane bulunuyor.

Konusu

Modern tıbbın iyi ve kötü yanlarının perde arkasının işleneceği dizi, işinde başarılı olmak isteyen, idealist genç doktor Devon Pravesh'e (Manish Dayal) odaklanıyor. Hayatlar kurtarılır ya da kaybedilir, ancak ümitler her zaman paramparça olmaktadır...

Bu Yazı Toplam 2767 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM