Facebookta Paylaş Tweetle

Rise Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
29 May 2017
Yazar

Rise Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

New York Times Dergisi yazarı Michael Sokolove'nin 'Drama High' isimli romanından uyarlanan 'Rise' NBC'nin 2017-2018 sezonunda gösterime girecek drama türündeki dizilerinden biridir.

TV adaptasyonu Jason Katims (The Path, Pure Genius, About a Boy, Parenthood) ve Jeffrey Seller tarafından yapılıyor. İkili ile birlikte Michelle Lee ve Flody Suarez üretimde görev alıyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimini Universal Television ile birlikte True Jack Productions ve Flody Co Productions şirketleri üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; "How I Met Your Mother" dizisinde "Ted Mosby" karakteri ile bilinen Yahudi kökenli ABD'li oyuncu Josh Radnor, Damon J. Gillespie, Auli’i Cravalho, Shirley Rumierk, Joe Tippett, Ted Sutherland, Taylor Richardson, Marley Shelton (The Lottery, Eleventh Hour) ve Casey Johnson olarak sıralanıyor. Tekrarlayan rollerde ise Shannon Purser (Riverdale, Stranger Things) ve Erin Kommor bulunuyor.

Konusu

Dizi, küçük bir kasabada ilham verici bir tiyatro öğretmeni olan Lou Mazzuchelli (Josh Radnor) karakterine odaklanıyor. Kendini öğrencilerine adamış ve iyi bir aile babası olan, hırslı bir öğretmenin kasabaya gelmesi ile tiyatro bölümünde okuyan lise öğrencileri yeniden umutlanır.

Bu Yazı Toplam 1411 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM